Stručni skup za odgojitelje

Dana 28.08.2019. u prostorima Dječjeg vrtića Požega održan je međužupanijski stručni skup za odgojitelje po nazivom Oblikovanje i provedba kurikuluma dječjeg vrtića.

 Na skupu su sudjelovali odgojitelji iz pet slavonskih županija: brodsko – posavske, osječko – baranjske, požeško – slavonske, virovitičko – podravske i vukovarsko – srijemske. Skup je organizirala Agencija za odgoj i obrazovanja, a vodila viša savjetnica za predškolski odgoj prof. Luja Zamečnik.

Skup je otvorila ravnateljica Dječjeg vrtića Požega Sanda Lukić koja je svim prisutnima izrazila dobrodošlicu te poželjela ugodan boravak i kvalitetan stručni rad.

IMG 20190828 102741

 

Ispred Grada, pozdrav prisutnima uputio je zamjenik gradonačelnika Ferdinand Troha koji je, uz isticanje važnost predškolskog odgoja i afirmaciju odgojiteljske struke, upoznao i sve sudionike s važnim događajem u našem gradu – jubilarnim 50. festivalom Aurea Fest Požega te pozvao sve da posjete Požegu i istraže bogatu ponudu festivalskih sadržaja.

IMG 20190828 102823

Nakon uvodnih riječi i pozdrava uslijedio je stručni dio – predavanja. Ukupno je devet predavača izložilo različite sadržaje vezane uz temu skupa, a među njima su bili i odgojitelji iz Dječjeg vrtića Požega.

 

IMG 20190828 145158