Edukativni izlet u Zagreb

 - Posjet Muzeju za umjetnost i obrt izložba "60-te u Hrvatskoj - mit i stvarnost

 - Posjet ZOO

 - Ručak u McDonaldsu

 U ranim jutarnjim satima nakon velikog iščekivanja – krenuli smo!!!

 Nakon ugodnih i zabavnih 2 sata vožnje stigli smo na cilj – Zagreb.

 Hodajući do Muzeja za umjetnost i obrt pokazali smo sve vještine i znanja snalaženja u prometu koje smo naučili u našoj rodnoj Požegi. Kroz muzej nas je provela voditeljica koja nam je ispričala vrlo zanimljive stvari i događaje u vremenu 60-tih dok se još nismo ni rodili. Saznali smo i vidjeli što je to „apstraktna umjetnost“. Izradili smo zajedno sa voditeljicom i naš apstraktni rad – „Pokretna slika“.

 Na naše veliko zadovoljstvo, pomalo umorni ali zadovoljni, otišli smo na zasluženi ručak i odmor u McDonalds. Za kraj nam je ostao posjet velikom Zoo u središnjem dijelu Zagreba – Maksimirskoj šumi. Vidjeli smo razne poznate i nepoznate životinje i osladili se sladoledom jer je bio topao i sunčan dan. Hvala ti Zagrebe na ovoj pustolovini.

Loptice i Bubamare

 

slika1

 

slika2

 

slika3

 

slika4

 

slika5

 

slika6

 

slika7

 

slika8

 

slika9

 

slika10

 

slika11

 

slika12

 

slika13

 

slika14

 

slika15

 

slika16

 

slika17

 

slika18

 

slika19

 

slika20

 

slika21

 

slika22

 

slika23

 

slika24

 

slika25

 

slika26

 

slika27

 

slika28

 

slika29