Suradnja s roditeljima

U vrtiću se provode različiti oblici suradnje s roditeljima:

- STRUČNI SUSRETI

Roditeljski sastanci, informacije, savjetovanja, radionice, predavanja, izložbe

- SVEČANOSTI I PROSLAVE

Dani zahvalnosti za plodove zemlje, Sveti Nikola, Božić, proslave dječjih rođendana, druženja povodom odlaska djece iz vrtića u školu… Sadržaji i oblici dogovaraju se zajednički s djecom i roditeljima.

- MANIFESTACIJE

Jesenska svečanost, Dječji tjedan, jednodnevni izleti, zimovanja, sportska događanja (Dječji olimpijski festival), karnevalske povorke...

- UPRAVNO VIJEĆE

Vrtić s roditeljima surađuje i kroz upravno vijeće u čijem radu oni participiraju, a koje je sastavljeno od ukupno 5 članova, od toga su: 3 predstavnika osnivača, 1 predstavnik vrtića, 1 predstavnik roditelja. Na sastancima Upravnog vijeća prisutna je i sindikalna povjerenica.

Predstavnik roditelja je: Marija Piper Horvat (kontakt: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.)