Dječji Aurea Fest

 

Djeca su na ovogodišnjem AureaFestu po prvi put imala svoje posebno mjesto, na Trgu sv. Terezije, gdje se odvijao program pod nazivom Dječji Aurea Fest.

 

           

Djeca i odgojiteljice vrtića Cvjetna livada sudjelovale su s dvije posebne i lijepe radionice: Tradicijske igre djece u Slavoniji i Likovna radionica različitih i neuobičajenih tehnika. Odgojiteljice: Željka, Veselka, Maja i Ivana zajedno s djecom potrudile su se pokazati svoje umijeće i znanje i tako zabaviti djecu i roditelje.

 

            Veselja i pjesme nije nedostajalo. Zvonki glasovi odzvanjali su trgom, slavonske tradicijske igre izazvale su puno zanimanja i smijeha, neuobičajene likovne tehnike privukle su male i velike, a pričanjem priča završili smo naše sudjelovanje na AureaFestu. Veseli smo jer nam se u radionicama pridružio velik broj naših malih sugrađana.

 

DSC02084

 

  

DSC02085

 

  

DSC02089

 

 

4

 

 

6

 

 

7

 

 

8